TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Uczelniana Komisja Wyborcza

Informacja UKW

Data: 05.04.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W dniu 4 kwietnia odbyło się zebranie konsultacyjne Kolegium Elektorów. Przewodniczącym Kolegium został prof. dr hab. inż. Andrzej Ożyhar. Zebranie wybrało prof. dr hab. n. med. Joanną Rymaszewską na zastępczynię przewodniczącego, a sekretarzem został wybrany inż. Bartosz Wiszniowski. Została również wybrana komisja skrutacyjna w składzie: dr hab. inż. Grzegorz Soboń, prof. uczelni; dr inż. Magdalena Malik; mgr inż. Ewa Leśna, mgr inż. arch. Magdalena Grzegorzewska, Piotr Kwak.

Na zakończenie zebrania przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej przedstawił elektorom uporządkowaną alfabetycznie listę kandydatów na Rektora:

Prof. dr hab. inż. Wojciech Bartkowiak,

Prof. dr hab. inż. Agnieszka Bieńkowska,

Prof. dr hab. inż. Arkadiusz Wójs.