TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Uczelniana Komisja Wyborcza

Zebranie informacyjne Kolegium Elektorów 18 kwietnia 2024 r.

Data: 10.04.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo,

w czwartek, 18 kwietnia, o godzinie 12.00 w auli naszej uczelni rozpocznie się debata z kandydatami na Rektora Politechniki Wrocławskiej kadencji 2024-2028. Poprowadzi ją prof. Andrzej Ożyhar, przewodniczący Kolegium Elektorów. Spotkanie jest otwarte dla całej społeczności Politechniki Wrocławskiej.

Podczas debaty kandydaci zaprezentują swoje programy wyborcze oraz odpowiedzą na pytania społeczności naszej uczelni.

Swoje pytania, kierowane do wszystkich kandydatów, należy przesyłać przez formularz zgłoszeniowy do wtorku, 16 kwietnia, do godz. 8.00.

Można go wypełnić tylko raz i zadać po jednym pytaniu w każdej z sześciu wymienionych w formularzu kategorii: studenci i kształcenie, pracownicy i organizacja, strategia i rozwój, finanse i inwestycje, badania naukowe i współpraca, wspólnota i wartości akademickie. Pytania trafią do puli, z której będą losowane w trakcie debaty.

Pytania kandydatom będzie można również zadawać w trakcie debaty bezpośrednio z sali.

Z wydarzenia prowadzona będzie transmisja online na kanale Politechniki Wrocławskiej na YouTubie.

Kandydatami na Rektora Politechniki Wrocławskiej są (kolejność alfabetyczna):

·         prof. Wojciech Bartkowiak,

·         prof. Agnieszka Bieńkowska,

·         prof. Arkadiusz Wójs.

Prof. Romuald Lenczewski,
przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej PWr